Dcera zpěvačky Cher se definitivně promění v muže

23. září 2011 v 22:06 | Merylka |  Cher
Chaz Bono se narodil jako dcera Chastity pěveckému páru Cher a Sonny Bono. Před třemi lety se rozhodl(a) začít s přeměnou na muže.

Dvaačtyřicetiletý Chaz se momentálně sice chystá na účast v populární americké show Dancing With Stars, ale zaměstnávají ho i úvahy o zásadním životním kroku. Připravuje se na to, jak se rozloučí s zbývajícím znakem ženského pohlaví. Zanedlouho ho totiž čeká poslední krok, který z něj definitivně udělá chlapa: operace, během níž mu lékaři vytvoří penis.
V rozhovoru pro australskou stanici 2Day FM o svých pochybnostech otevřeně promluvil: "Beru hormony, prodělal jsem hysterektomii a odstranění prsou. Momentálně se snažím zjistit co nejvíce o operaci dolních části, než se k ní rozhodnu. Je to opravdu velký a riskantní zákrok. Proto se chci na sto procent ujistit, že procedura, kterou si zvolím, bude pro ta správná. Ale opravdu mi vyhovuje být mužem a chtěl bych mít penis."
V podstatě existují dva základní přístupy, které se od sebe hodně liší. U prvního se zužitkuje vše, co narostlo díky hormonům a je to funkční, ale o dost menší než průměrný penis. Při druhém typu operace se použijí kusy kůže z míst, která možná pak nebudou tak citlivá. Je pak možné, že člověk bude k normální funkci potřebovat nějakou výpomoc.
Chaz, který už pět let žije s přítelkyní Jennifer Elia, se také svěřil, jak ho těší, nakolik ho muži vzali mezi sebe. Velkým testem prý bylo zvláště užívání veřejných záchodků: "Napoprvé jsem měl dost strach. Člověk nechce přijít k úhoně, bojí se, že ho třeba někdo zmlátí. Nějakou dobu jsem se prostě bál, ale je to v pohodě. Hlavně jde o to, že chlapům je to jedno. Ženy mají z chození na záchodky mnohem větší strach. Chlapi o tom tolik nepřemýšlejí."
Chaz, tenkrát ještě Chastity, se rozhodl(a) podstoupit složitý proces změny pohlaví v roce 2008, když se identifikoval(a) jako transexuál. Přeměna byla oficiálně ukončena 7. května 2010, když soud v Kalifornii uznal žádost o změnu jména a pohlaví. K úplnému finále tak chybí už jen poslední krok.
(Doma.cz)
 


Komentáře

1 Daněk | Web | 24. září 2011 v 9:56 | Reagovat

Páni! Můj syn (dcera) toto udělat tak se s ním nebavím a prostě... se h o zřeknu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama